ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Pracovník do výroby - výroba dětských hřišť - vyšší mzda -nástup do kmenu

více o nabídce >>

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
práce pro společnost orientující se v kompletaci herních hřišť
práce s materiálem tj. lano – či jiný druh materiálu
dle pracovního postupu vykonává kroky ke kompletaci zakázky (pracovní postup je předem daný) např. řeže lano na předem dané délky, připravuje spojovací materiály či sestavuje lanové sítě (nejedná se o pásovou výrobu)
v případě nedostatku materiálu hlásí požadavky nadřízenému

Požadavky na zaměstnance
pracovitost a pečlivost
šikovnost a zručnost
spolehlivost

Pracovní doba
PO – PÁ 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna)

Informace k náboru
po zaslání Vašeho životopisu Vás budeme kontaktovat telefonicky

Zaměstnanecké výhody, benefity
mzdové ohodnocení 26.000 Kč – 28.300 Kč, odvíjející se od míry zaučení
oběd a večeře v jídelně od 25 Kč (zbytek zaplatí firma) – na výběr minimálně z 6 jídel. Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně, včetně placených přestávek po 2 hodinách
příplatek za práci přesčas a v sobotu nad rámec zákoníku práce
týden placeného volna navíc (celkem 25 dní dovolené)
příspěvek na sport a relaxaci

Mzda:26000 - 28300 Kč/měs.
Počet míst:5
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 3898537     Vloženo: 02.07.2021