Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

SPECIALISTA/SPECIALISTKA pojištění motorových vozidel

Hledáte různorodou a zajímavou práci? Máte zkušenosti z pojišťovnictví nebo se zajímáte o tento obor? Dokážete si zorganizovat práci a umíte si poradit v každé situaci? Česká makléřská společnost se sídlem v Brně hledá právě teď do svého týmu nového kolegu/kolegyni!

Náplň práce:
- Každodenní komunikace se zákazníky, telefonicky i elektronicky
- Zpracovávání nabídek pojištění vozidel
- Vyhledávání nejvýhodnější varianty pojištění pro klienty
- Vyřizování požadavků našich klientů
- Vedení evidence
- Péče o stávající klientelu a poskytování poradenského servisu v oblasti pojištění motorových vozidel

- SŠ nebo VŠ – ekonomického nebo technického zaměření
- Rádi mezi sebe přivítáme akčního člověka, který má chuť zdolávat i zdánlivě neřešitelné překážky a je odolný vůči stresu
- Zájem o obor pojišťovnictví, zkušenosti z oboru pojišťovnictví výhodou
- Hledáme člověka, na kterého se můžeme spolehnout a nechybí mu/jí ani selský rozum
- Akčního jedince, který má chuť zdolávat i zdánlivě neřešitelné překážky a je odolný vůči stresu
- Organizační a komunikační schopnosti na výborné úrovni
- Pečlivost a zodpovědný přístup k práci
- Znalost MS Office

- Rozmanitou a smysluplnou administrativní práci
- Příjemnou atmosféru a výborný kolektiv
- Společné akce i po práci
- Dlouhodobou spolupráci stabilní české firmě
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Týden dovolené navíc

Mzda:25 000 - 28 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno