Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Brno >>

Obchodní poradce na pobočku Generali Česká pojišťovna, 21 000 Kč + provize

Fixní plat 21.000 Kč + odměny. Za měsíc to může být i klidně 50.000 Kč.

Co Vás čeká:
• Budete pracovat v pojišťovně, které se daří, lidé ji mají rádi, a kde se dobré
nápady doopravdy realizují.
• Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte klientům lépe zhodnotit jejich
peníze.
• Slibujeme, že se nebudete nudit. Na pobočce budete řešit různorodé požadavky
klientů, přemýšlet jak naše služby ještě zlepšit a nebo třeba prohlížet weby
konkurence, aby jste mohli nabídnout lepší služby nebo nižší cenu.
• Fixní plat 21.000 Kč + odměny. Za měsíc to může být i klidně 50.000 Kč.

Co budete potřebovat?
• Baví vás povídat si s lidmi, pomáhat jim, hledat řešení a dotahovat věci do
konce?
• Nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá
je prodávat klientům. Nesmí vám vadit, že je někdy klienti nedocení a odmítnou.
• V práci budete potkávat optimisty jako jste Vy.
• Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.
• Pracovat s námi budete v moderních, trochu netradičních kancelářích.
• Ano, rádi o Vás uslyšíme. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou práci.

- fixní plat 21.000 Kč + provize až 30.000 Kč
- zaškolení zdarma, vedení po dobu celého roku
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
-soutěže a zaměstnanecké benefity
- práci pro zavedenou společnost Generali Česká pojišťovna

Nástup:01.06.2020 -
Mzda:21 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Brno