Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Karviná >>

bezpečnostní technik

Pracovní náplň: implementace legislativních požadavků do dokumentace a procesů naší společnosti, provádění kontrolní a auditorské činnosti v oblasti BOZP, identifikace a hodnocení rizik BOZP, navrhování opatření ke zvýšení BOZP, šetření pracovních úrazů, vč. zpracování předmětné dokumentace, zajišťování styku a konzultací s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxi min. 5 let na obdobné pozici, odbornou způsobilost v prevenci rizik dle zákona 309/ 2006 Sb., znalost a orientace v legislativě, normách a hygienických požadavcích v oblasti pracovního prostředí a BOZP, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmový duch, pečlivost a důslednost. způsob kontaktu:životopis zasílat na e-mail

Nástup:01.07.2023 -
Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Bohumín