Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Prodejce strojů zemědělských a komunálních strojů - celá Česká republika

více o nabídce >>

Jsme firma sídlící v Českých Budějovicích s pobočkami v Praze a v Prostějově. Zabýváme se dovozem a prodejem finských kolových nakladačů Avant, finských pracovních plošin Leguan, dánských nosičů nářadí TIMAN a německých zametačů BEMA. Provádíme servis těchto strojů. Provozujeme půjčovnu strojů a nářadí. Vyrábíme příslušenství k těmto strojům.

Pracovní nabídka

Hledáme nového člena týmu na pozici obchodního zástupce pro prodej finských pracovních plošin Leguan, dánských nosičů nářadí TIMAN, anglických svahových sekaček McConnel a německých zametačů BEMA - a to pro oblast celé České republiky. Hledáme zástupce pro jednotlivé regiony v rámci celé České republiky. Pracovní náplní je každodenní setkávání se zákazníky, aktivní akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, spolupráce se servisem, půjčovnou a prodejem ND, organizace ukázkových akcí a prezentací, učast na výstavách.

Požadujeme: zkušenosti v prodeji, ochotu cestovat, prezentační dovednosti, asertivitu a dobré vystupování u zákazníka, loajalitu vůči zaměstnavateli, ŘP sk. B, řidičský průkaz skupiny E výhodou, práce s PC (MS Windows, Office,internet). Technické vzdělání nebo praxe v technickém oboru výhodou.

Nabízíme: práci v mladším kolektivu, zajímavé ohodnocení dle výkonů provedené práce, bonusové ohodnocení podle skutečných prodejů, práci na IČO. Vstupní zaškolení do problematiky a techniky je samozřejmostí.


Nástup:28.06.2024 -
Mzda:40 000 - 100 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4626800     Vloženo: 28.06.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí