Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

RECEPČNÍ 5* hotelu - vyšší příplatky, ubytování

Imperial Karlovy Vary nabízí práci v pohodovém prostředí lázní:

RECEPČNÍ 5* HOTELU

Pracovní náplň:
• zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta
• zajištění dalších služeb dle přání hosta
• podpora prodeje služeb hotelu

Nabízíme:
• vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli
• možnost ubytování
• celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
• férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Požadujeme:
• SŠ s maturitou, praxe alespoň 1 rok vítána
• certifikát ČNB výhodou
• znalost práce na PC podmínkou
• znalost ČJ, AJ na komunikační úrovni (B2), základní znalost NJ (B1), znalost RJ výhodou
• příjemný vzhled a vystupování
• pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, trestní bezúhonnost

Pracovní podmínky:
• pracovní doba 7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00 nepřetržitý provoz (práce v noci)

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Celá ČR