Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Celá ČR >>

BACKEND DEVELOPER/KA – REMOTE COOPERATION

Chceš být součástí originálního projektu, který je revolucí mezi e-shopy s dárkovými předměty a dělá zákazníkům radost? Láká Tě prostředí malé firmy s přátelským kolektivem a nechceš být součástí “korporátu“ či velké IT společnosti?

V Manboxeo je každý článek týmu důležitý a dle svých výkonů nadstandardně ohodnocen.

IT v Manboxeo je partou srdcařů, kteří nejdou pro originální nápad daleko. Hledáme někoho, kdo se nebojí pořádné výzvy a je odhodlán svými schopnostmi urychlit IT vývoj celého projektu.

Budeš participovat na vývoji webu a interních systémů. Pracovat budeš v zapáleném týmu lidí, pro které je každá nová překážka výzvou, jak ze sebe dostat maximum a posunout se zase o kousek dál.

Jaká bude Tvá denní PRACOVNÍ NÁPLŇ v Manboxeu?

Vývoj webu, systému pro správu e-shopu a skladového systému
Inovace a rozšiřování systémů pro zjednodušení práce kolegů

Pro fungování vzájemné spolupráce od Tebe POŽADUJEME:

Dobrá znalost programovacího jazyka PHP (verze 7.3)
Znalost některé SQL databáze – my používáme PostgreSQL
Zkušenost s code review – minimálně ze začátku bude velice časté
Schopnost rychle pochopit cizí zdrojový kód
Psaní s ohledem na čistotu a budoucí rozšiřitelnost kódu
Ochotu učit se nové věci a přijímat nové postupy
VÝHODOU bude, pokud budeš umět:

Git, Gitlab (Merge requesty, CI)
Používat hotové knihovny z internetu (Composer)
Používat nástroje pro automatickou kontrolu kódu (PhpStan, PhpUnit)
Řešit napojení na různá API třetích stran
Používat Redis jako cache
WebSockety
HTML
CSS (LESS),
Javascript (někde TypeScript) a JQuery.

Za Tvé týmové pracovní nasazení Ti rádi NABÍDNEME:

Pracovní náročnost 80 až 160 hodin za měsíc
Práci na Homeoffice
20 dní dovolené + 2 dny sick days + 4 dny firemního volna mezi svátky 2020
Plochá struktura bez manažerů
Transparentní platové podmínky
Možnost rozvíjení svých znalostí (školení, on-line kurzy)
Pravidelný meziroční růst mzdy
Dotovaná karta Multisport
Firemní večeře a večírky
Možný kariérní růst s růstem firmy
Můžeš pro nás pracovat na HPP nebo po domluvě i jako dodavatel na IČ

Není podmínkou, abys znal i frontendové technologie, ale přesah i do této oblasti bude určitě tvojí výhodou
Tak na co ještě čekáš? Práce u nás je výzva. Budeš mít příležitost plnit náročné cíle, které z Tebe dostanou maximum a neustále Tě budou posouvat vpřed.
Pošli nám Tvůj životopis včetně fotografie a průvodního dopisu. Těšíme se na Tebe!

Nástup: čím dříve, tím lépe!

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Úvazek:Plný, Zkrácený
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Celá ČR