Odpovídáte na nabídku: STEVARD/KA v mezinárodních vlacích 33.000-38.000 Kč/měsíc (nástup zpravidla v Bo

Popis pozice: Plánujte si volno, využívej znalost jazyků, získávej zážitky a poznávej svět! Oblečeme Vás do uniformy a naučíme Vás vše, co potřebujete pro práci stevarda! Hledáme STEVARDY/KY pro obsluhu v jídelních- a bistro vozech vnitrostátních i mezinárodních vlaků ČD s motivační mzdou 30000-34000 Kč + cestovní náhrady cca 4.000 - 6.500 Kč čistého měsíčně s nástupem a ukončením výkonu práce v Bohumíně. Ke mzdě si můžete připočítat spropitné, které neregulujeme a zůstává stevardům – takže je na Vás, jak se budete snažit! Váš pracovní den bude probíhat na cestách ve vlacích, zejména (ale nejen) na moderních jednotkách SuperCity Pendolino, spojíte cestování s prací v gastronomii u ryze české stabilní společnosti JLV s dlouholetou tradicí na mezinárodním železničním trhu. Odstartujete v pozici stevarda, kde bude především vaším úkolem příprava jídel a nápojů, obsluha cestujících v jídelním- či bistro voze, v 1. třídě na jejich místě a ve 2. třídě s minibarem. Po určité době Vás zaučíme také na pozici vedoucího posádky za barem. Váš pracovní den může být od pondělí do neděle, díky tomu máte volno i přes týden a opačně. Začátek a konec Vaší směny bude zpravidla v Bohumíně, směny máme zpravidla dvoudenní a jednodenní. Při dvoudenních směnách je zajištěno ubytování na naše náklady. Budete jezdit na tratích směr Vídeň, Košice, Praha a Karlovy Vary (trasy se mohou měnit).

Požadujeme: • Minimálně vyučení OU/SŠ • Praxe z gastronomie je výhodou, ale ne podmínkou • Prozákaznické vystupování a týmového ducha • Zodpovědnost a dochvilnost • Anglický nebo německý jazyk na úrovni alespoň A2 • Český jazyk minimálně na úrovni B1 • Chuť cestovat • Odpovídající zdravotní stav dle vyhlášky č. 260/2023 Sb. (více informací naleznete na našich webových stránkách - stránka Kariéra)

Nabízíme: • Práci pro stabilní českou společnost JLV, a.s. s dlouholetou tradicí na mezinárodním železničním trhu, preferujeme dlouhodobou spolupráci • Flexibilní pracovní režim: pravidelný turnusový systém s možností volna přes týden i o víkendu • Plně hrazený tréninkový program a podporu supervizorů na prvních samostatných jízdách • Firemní online kurz anglického jazyka • Motivační mzdový systém s 13. platem (vánoční odměna, 1/2 průměrné měsíční mzdy) • Cestovní náhrady (cca 4.000 – 6.500 Kč čistého měsíčně) • 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání • Zvýhodněný mobilní paušál • Proplácené očkování proti chřipce • Příspěvek na penzijní pojištění 450 – 1200 Kč/měsíc po roce zaměstnání • Pluxee kartu (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity) • Jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu na směně • Firemní kulturní a vzdělávací akce

Pracoviště:
Bohumín, Ad. Mickiewicze 67
Datum nástupu:
Dle domluvy
Mzda:
33 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst:
9
Úvazek:
Plný
Vhodné i pro:
Absolventi
Min. vzdělání:
Vyučen
Inzerent:
Firma
Firma:
JLV, a.s.
Zadavatel:
Personální oddělení
Lokalita:
Bohumín
ID inzerátu: 6410293 Vloženo: 27.06.2026
✓ Jen 5 povinných polí — pošleš odpověď za 25 sekund
Vyplněno0%
0 / 500

Životopis - nepovinný

Druhá příloha - nepovinná

📧 Takto uvidí firma tvoji odpověď:
Začni vyplňovat formulář — náhled odpovědi se zobrazí zde.
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva:
Maskot
Proč si vytvořit účet?
Jednou vyplníš, pak už jen odpovídáš. Žádné opakované vyplňování.
Odpovídej rychleji než ostatní
Přehled všech svých odpovědí
Upozornění na nové brigády
Ukládej oblíbené nabídky
Odešli odpověď a vytvoř si účet.
Maskot

Proč si vytvořit účet?

Jednou vyplníš, pak už jen odpovídáš. Žádné opakované vyplňování.

Odpovídej rychleji než ostatní
Přehled všech svých odpovědí
Upozornění na nové brigády
Ukládej oblíbené nabídky

Odešli odpověď a vytvoř si účet.