Odpovídáte na nabídku: Pracovník recepce, vhodné pro OZP, od 25.000 Kč / měsíc + příplatky, odměny

Popis pozice: Hledáte práci, která má smysl a stabilní zázemí? Chcete být součástí týmu, který se stará o bezpečnost významných objektů? V tom případě hledáme právě vás! Společnost D.I. SEVEN patří mezi přední poskytovatele služeb v oblasti bezpečnostních služeb a facility managementu. Do našeho týmu hledáme nové kolegy/ně, kterým záleží na pořádku a bezpečí. Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním omezením (OZP) – handicap pro nás není překážkou. Práci budete vykonávat na jednom z objektu v Šumperku.

Požadujeme: Znalost anglického jazyka A2 Chuť pracovat a učit se nové věci Zodpovědný přístup, spolehlivost Trestní bezúhonnost, věk nad 18 let Zkoušku profesní kvalifikace (Strážný) – rádi Vám pomůžeme s jejím získáním Základní znalost práce s PC, praxe v oblasti bezpečnosti (není podmínkou)

Nabízíme: Dlouhodobou spolupráci Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí Pravidelný měsíční příjem Férovou mzdu Náborový příspěvek pro OZP 9 000 Kč Flexibilní směny (denní/noční) dle vašich možností Pracovní oblečení (uniformu) a obuv Zvýhodněné volání O2

Pracoviště:
Šumperk, Šumperk
Datum nástupu:
Dle domluvy
Mzda:
25 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst:
1
Úvazek:
Plný, Zkrácený
Min. vzdělání:
Základní
Inzerent:
Firma
Firma:
D.I.SEVEN, a.s.
Zadavatel:
Soňa Jakubková
Lokalita:
Šumperk
ID inzerátu: 6401727 Vloženo: 22.06.2026
1
Začni zadáním e-mailu
2
Odešli odpověď a čekej na reakci
✓ Jen 5 povinných polí — pošleš odpověď za 25 sekund
Vyplněno0%
0 / 500

Životopis - nepovinný

Druhá příloha - nepovinná

Maskot
Proč si vytvořit účet?
Jednou vyplníš, pak už jen odpovídáš. Žádné opakované vyplňování.
Odpovídej rychleji než ostatní
Přehled všech svých odpovědí
Upozornění na nové brigády
Ukládej oblíbené nabídky
Odešli odpověď a vytvoř si účet.