Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 1 volných nabídek z lokality Pohořelice >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Mimořádná šance VIP Brigády v kempu.

více o nabídce >>

Do příjemného proslulého kempu, který se nachází na Pálavě na Jižní Moravě blízko Mikulova, nebo Lednice, sháníme brigádníky v období především červenec-srpen 2024, na zkoušku možno i po domluvě na víkend dříve. NABÍZÍME: od 120.- Kč / hod., ubytování Zdarma v obytném zařízeném karavanu a stravování se zaměstnaneckou slevou. Více info rádi poskytneme do zpráv, po telefonu nebo emailem, poté i osobně.
Náplní práce pro Vás je obsluha a prodej v našem stánku s bohatým denně čerstvým pečivem, točenou zmrzlinou, kávou a ostatním.
Jsi komunikativní a baví tě práce s lidmi? Chceš, aby tvoje práce byla různorodá?
Tak to tě rádi přivítáme do našeho týmu! Nevadí, pokud zatím nemáš žádné zkušenosti, rádi tě vše naučíme. Je to pro tebe škola života a ta bude odměnou zdarma pro tvůj pozitivní přístup. Rozhodně se těžce dle zkušeností z minula budeš s tímto kempem a novými kamarády na konci prázdnin loučit.

Co požadujeme? Spolehlivost, dochvilnost, sebekázeň, smysl pro úklid a pořádek, časovou flexibilitu, příjemné vystupování, chuť se učit novým věcem, týmového ducha, schopnost práce v rychlém provozu, znalost anglického či německého jazyka výhodou, potravinářský průkaz. Upřednostníme zájemce s brigádou na celé
2 měsíce pobytu, bez odjíždění pro nedostatek času na zaškolování během sezóny.

Velmi kvalitní a nezapomenutelný výdělek, brigádu na DPP, kompletní zaškolení na konkrétní pozici, příjemnou a pohodovou partu mladých lidí, možnost dlouhodobé spolupráce v dalších sezónách, sebepoznání a praxi při práci s lidmi.


Nástup:28.06.2024 - 31.08.2024
Mzda:110 - 150 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OSVČ

Lokalita:Pohořelice
ID inzerátu: 4579998     Vloženo: 12.04.2024
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí