Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 6 volných nabídek z lokality Plzeň >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

brigáda v prádelně

více o nabídce >>

Hledáme pouze na dlouhodobou spolupráci spolehlivé a časově flexibilní brigádnice do prádelny bez drogové a jiné závislosti. Je za potřebí mít týmového ducha a nebát se fyzické práce. Jedná se převážně o ranní směnu od 6:00- 14:00 a občasnou odpolední směnu a taktéž víkendy. Pracuje se přes týden 2x-3x, dle domluvy a potřeby provozu možno i více a někdy i víkendy podle práce.
Práce je v příjemném a uvolněném kolektivu, kde je zvykem si vycházet vstříc. Práce spočívá v plnění praček, sušiček, žehlení prádla, popř. mandlování. Praxe výhodou, pokud není, nevadí rádi zaučíme. Kdo má chuť pracovat a práce se nebojí bude zaučen o to rychleji a o to víc ohodnocen. Ohodnocení je též i za spolehlivost, pracovitost, pili a dlouhodobou spolupráci.

Spolehlivost, přímé a férové jednání, chuť pracovat. Prosíme jen vážní zájemci o dlouhodobou brigádu - šetřeme si vzájemně čas.

Klidné zázemí zajeté firmy s dobrým týmem a vedením, kde je zvykem si vzájemně vycházet vstříc. Občasné příjemné posezení a teambuilding.


Mzda:120 - 140 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:MD, OZP, OSVČ, Důchodce

Lokalita:Plzeň
ID inzerátu: 4577769     Vloženo: 09.04.2024
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí