Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Kladno >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

osobní asistentka

více o nabídce >>

Hledáme osobní asistentku pro naši hendikepovanou dceru Annu. Je jí 33 let a je od narození postižená dětskou mozkovou obrnou v kombinaci s epilepsií. Chová se asi jako pětileté dítě a potřebuje přítomnost dospělého. Tuto situaci řešíme již dvacet let formou trvalé asistence, která nám umožňuje, aby dcera mohla žít s námi doma v krásné přírodě v domě v blízkosti Prahy. Anna je na asistentky zvyklá, vnímá je jako kamarádky a ráda s nimi tráví čas. Potřebuje asistenci především při ranních a večerních aktivitách, přes den často odpočívá. Aktuállně máme pokrytou asistenci na čtyři dny v týdnu (po-čt), hledáme tedy někoho na pokrytí zbylých dvou až tří dnů.

V případě zájmu ideálně volejte na přiložené číslo.

Nepožadujeme žádné konkrétní vzdělání či odbornost, hledáme laskavého, trpělivého člověka, který dokáže vyjít vstříc rituálům a potřebám naší dcery a bude rád Annu motivovat a posouvat kupředu.

Společně s placeným úvazkem asistentky nabízíme vlastní pokoj a stravu. U Anny se mohou střídat i dvě asistentky a je možné dohodnout se na částečný úvazek nebo i na opakované brigády.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny, i od 15 let

Lokalita:Buštěhrad
ID inzerátu: 4224856     Vloženo: 19.09.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí