Údržbové práce v hotelovém komplexu - brigáda

Wellness hotel Maximus Resort, je jeden z prvních hotelů v České republice p...

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Hledáme fyzicky zdatného a spolehlivého brigádníka, který by se chtěl blíže seznámit se správou a údržbou hotelového komplexu.

Náplň práce: správa a údržba veškerého zařízení v prostorách hotelu, drobné opravy zařízení celého objektu, příprava kongresu na firemní akce , občasné řízení hotelového minibusu, občasná údržba zeleně, údržba příjezdových komunikací.

Požadavky na zájemce: schopnost řešit drobné opravy vodoinstalace nebo elektrických zařízení, fyzická zdatnost a manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B., příjemné a pozitivní vystupování. Práce vhodná i pro česky mluvící cizince.

pracoviště:Hrázní 327/4a, Brno
Nástup:Dle domluvy
Mzda:150 - 200 Kč/hod.
Počet míst:2

Firma:Maximus Resort, a.s.
Zadavatel:Renata Kvanďúchová
Lokalita:Brno