Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 16 volných nabídek z lokality Celá ČR >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Lektor/ka, garant/ka

více o nabídce >>

Školíme online a naším posláním je potřebné informace zjednodušovat a předávat je účastníkům jednoduchou a pochopitelnou formou. Rádi bychom posílili náš tým o profesionály, především z těchto oborů:
daně, mzdy a účetnictví, personalistika, Microsoft 365, osobní rozvoj, marketing a Google aplikace, kteří by společně s námi měli chuť rozšiřovat naše stávající portfolio vzdělávacích kurzů o další zajímavé školení.


Úkolem lektora bude připravit kompletní školení, výukové materiály a samotná prezentace školení účastníkům. Výše odměny bude dohodnuta individuálně.


Úkolem odborného garanta bude odborně zaštítit vedení a řízení daného oboru, navrhovat plán školení a jednotlivá témata školících kurzů dle zájmů a preferencí cílové skupiny, podílet se na korekci výukových materiálů a na realizaci školení. Bude úzce spolupracovat s lektory pro daný obor. Uvítáme i vaše osobní lektorské zapojení, ale není podmínkou. Výše odměny bude dohodnuta individuálně.

Hledáme zkušené odborníky, pro které je jejich obor koníčkem, daná práce je opravdu baví a mají chuť své znalosti a praktické zkušenosti sdílet a předávat ostatním kolegům.

Nabízíme flexibilní formu spolupráce, a to na základě vašich časových možností, spolupráce na IČO, DPP. Práce vhodná i pro rodiče na MD, RD vzhledem k online formě spolupráce.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:10
Vhodné i pro:MD, OSVČ

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4253177     Vloženo: 29.11.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí