Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

CHMELOVÁ FAJN-BRIGÁDA NA KONCI LETNÍCH PRÁZDNIN 2020!

více o nabídce >>

Parta nefalšovaných „stařen a starců na chmelu“ povolává obětavé dívky, studentky VŠ ve věku od 22 roků, pro doplnění řad nadšených a odhodlaných česáčů pravého zeleného zlata. Podmínkou je vlastní rozum, spolehlivost, jiskřící sklony k recesi a chuť přiložit ruku ke společnému dílu. Hra na nějaký hudební nástroj (kytara, ukulele, flétna, foukačka, housle, dudy, harfa, parní varhany:-) s jásotem vítána. Délka brigády je asi 19 dnů v období 21.08. - 10.09.2020. Žádná pracovní agentura, přímá dohoda o provedení práce s farmou, výdělek podle délky sklizně až 22.000 Kč. Ubytování, strava 5x denně a doprava z Prahy jsou zdarma.

Fyzickou a psychickou odolnost, obětavost, nebát se práce, smysl pro humor i odpovědnost, umět se aktivně zapojit v sociálně velmi pestrém kolektivu, zájem poznávat nové lidi, názory a nevšední situace. Brigáda není vhodná pro dietáře, vegetariány, alergiky, závisláky na mobilech nebo internetu a osoby se zvláštními nároky na stravu, pracovní podmínky či ubytování. Na chmel nelze brát psy, kočky, krtky, ježky, morčata, králíky, hady a jiná domácí zvířátka.

Povznášející práci na čerstvém vzduchu, férové jednání, velmi slušný výdělek, dobrou partu nenapravitelných optimistů a hlavně nezapomenutelné zážitky! V případě oboustranného zájmu můžeme místo rezervovat i na další roky.


Nástup:21.08.2020 - 10.09.2020
Mzda:20000 - 22000 Kč/Úkol
Počet míst:2

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 3623720
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí