Informace o pracovním místě
Jsme firma CHCE TO TLAK, specializujeme se na vysokotlaké čištění střech, fasád a dlažeb po celé ČR. Máme rozjetou firmu a potřebujeme spolehlivého obchoďáka, kterého budeme zásobovat poptávkami a který se o ně postará.
Stačí ti k tomu půl dne každý den a všechno tě naučíme. Pracovat můžeš klidně i z domova nebo při své aktuální práci. Dost vhodné pro někoho, kdo například již prodával FVE, střechy nebo podobné služby, ale i jiné zkušené obchodníky.
Klienti u nás poptávají služby sami, protože o to již mají zájem. Nemusíš nikoho hledat ani za nikým běhat (Teda pokud sám/sama nechceš).
Pokud budeš mít chuť zajít ještě dál, povíme ti jak získávat velké zakázky (SVJ, fabriky, firmy) a pak už je to na tobě. Za vše získáváš velmi zajímavou procentuální odměnu.
V odpovědi na tento inzerát prosím pošli jestli a jaké máš zkušenosti.
Převezmeš poptávku v našem přehledném CRM systému.
Změříš střechu na satelitní mapě (žádné obíhání domů).
Spočítáš cenu zakázky a odešleš nabídku klientovi.
Zavoláš klientovi a pokud o to má zájem, domluvíš s ním detaily a termín realizace.
Zadáš zakázku do kalendáře a přiřadíš ji realizačnímu týmu.
Komunikační dravost – nebojíš se zvednout telefon a zavolat.
Základy práce na PC (všechno tě naučíme, ale trochu si s myší rozumět musíš).
Zodpovědnost – klienti i realizační tým spoléhají na tvůj přehled.
Chuť se učit, makat a dobře si vydělat.
Zkušenosti z podobného oboru výhodou.
pracoviště: | Teplice, Teplice |
TermínNástup: | Ihned |
Mzda: | 30 000 - 40 000 Kč/měs. |
Počet míst: | 2 |
Firma: | DIGITAL AUDIOSERVICES PRAHA s.r.o. |
Zadavatel: | Miroslav Doležal |
Lokalita: | Teplice |
![]() |