Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Rozvoz zásilek

více o nabídce >>

Varianta 1 (vlastním autem, na kole):
Časově naprosto flexibilní, kurýr zahájí rozvoz sám kdykoliv a v jakékoliv lokalitě v Praze. Jedná se o přijetí a poté vyzvednutí objednávky v restauraci, gastru, v prodejně. Následně se objednávka veze k zákazníkovi. Žádná hotovost, objednávky jsou placené kartou.
Odměna za každou objednávku 80 až 110 Kč (sazba dle druhu objednávky např. oběd, nákup ze sítě Žabka, květiny, cigarety, alkohol). Výdělek vyplácen každý týden ve středu za odpracovaný předchozí týden (počítáno od pondělí 00.00 hod. do neděle 24.00 hodin). Výdělek dle stráveného času a počtu zakázek (průměr 2 zakázky/hod.) cca 6000 týdně.

Varianta 2 (vlastním autem, naším autem, na kole):
Volbu pracovní směny čas i lokalitu v Praze si v aplikaci určí kurýr sám, a to závazně. Plánuje se den až týden dopředu. Jedná se o dobu přes obědy v rozpětí 9-14 hod. a o dobu přes večeře cca 16-23 hod., případně celodenní směny 10-22 hod..
Odměna 55 Kč za objednávku, počet objednávek cca 2,7 za hodinu, celkový čistý výdělek za měsíc 25 až 35.000 Kč, podle výkonu. Výdělek vyplácen každou středu formou zálohy a dobírka každou první středu v měsíci. Aut máme omezené množství, tak dorazte co nejdříve.

Spolupráce možná na DPP, DPČ, IČ.

V případě vašeho zájmu se prosím dostavte do naší kanceláře nyní v úterý nebo čtvrtek v 11:00 na adrese: Freyova 264/9 , Praha 9 Libeň /zelená kancelář /.

- spolehlivost
- ŘP sk. B

Výdělek vyplácen každou středu formou zálohy a dobírka každou první středu v měsíci.


Mzda:150 - 180 Kč/hod.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ, OZP

Lokalita:Praha 10
ID inzerátu: 3636985
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí