Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Výpomoc v kavárně Coffeeshop Company v Avion Shopping Parku v Ostravě.

V kavárně COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějšíc...

ODPOVĚDĚT >>
Máš menší šanci
Již více zájemců

V kavárně COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějších zrnek kávy Arabica, pocházející z těch nejlepších kávových plantáží a pražených v rodinné rakouské pražírně. Věříme, že skutečně dobrá káva není tajemství, ale umění. Káva má díky pečlivé přípravě ve speciálních kávovarech opravdu lahodnou chuť. Nabízíme zákazníkům vynikající kávu, kávové speciality na mnoho způsobů, výběr speciálních čajů a další teplé i studené jídla a nápoje.
V rámci brigády v naší kavárně budete součásti našeho týmu a zúčastníte se různorodých procesů, které tvoří cestu od přípravy až ke spokojenému zákazníkovi.

Zodpovědnost a kladný vztah k lidem. Věk nad 18 let. Dlouhodobou spolupráci v horizontu několika let či alespoň měsíců, nikoliv týdnů či dnů. Minimálně odpracovat 10 směn a z toho alespoň 2 víkendy v měsíci. Flexibilitu v možnostech dopravy do zaměstnání v rámci možných časových změn v rozpise směn dle potřeb zaměstnavatele.

Práci v mladém a dynamickém kolektivu v příjemném prostředí oblíbené kavárny Coffeeshop Company, která se nachází v Avion Shopping Parku v Ostravě. Adekvátní platové ohodnocení se spoustou bonusů a benefitů. Slevu na stravu a kávu na směně zdarma. Možnost plánování směn dle potřeb zaměstnance.


pracoviště:Rudná 3114/114, Ostrava
Nástup:Ihned
Mzda:120 - 140 Kč/hod.
Počet míst:4
Vhodné i pro:Absolventi, MD

Firma:MABOKAN, s.r.o.
Zadavatel:Andrea Grófová
Lokalita:Ostrava
Zavolat:Zobrazit kontakt
ID inzerátu: 4206341     Vloženo: 06.08.2022
ODPOVĚDĚT >>
Máš menší šanci
Již více zájemců

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí