Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 2 volných nabídek z lokality Nymburk >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Prodej dezertu ICE'N'GO! (kuličková zmrzlina) Park Mirakulum

více o nabídce >>

Hledáme vhodné uchazeče na pozici ICE'N'GO! girl pro prodejní místo ICE'N'GO! v Parku Mirakulum v Milovicích. Práce je kombinací práce hostesky a zároveň obsluhy. Konkrétní mzda dohodou.

Hlavní náplní práce je seznamování návštěvníků s ICE'N'GO! hravou a veselou formou, nabízení ochutnávek, zajištění běžného chodu prodejního místa, věnování se dětským zákazníkům.

Dny, které chcete pracovat, si můžete vybrat, ale je vždy potřeba odpracovat celý den (nelze odpracovat pouze dopolední/odpolední směnu). Nástup je možný ihned! Přihlaste se i s kamarádkou a pracujte ve společném kolektivu :)

Pro větší představu o práci i naší společnosti navštivte naše webové stránky nebo náš Facebook , kde najdete fotografie i informace o ICE'N'GO!.

Jestli vás tato práce zaujala, zašlete nám svůj životopis, fotografii a vaše časové možnosti (počet dní v týdnu, které můžete práci věnovat). Na emaily, které nebudou obsahovat všechny tyto náležitosti, nebudeme reagovat, děkujeme za pochopení. Vybraným uchazečům se ozveme emailem s pozváním k pohovoru. Pohovory proběhnou již tento čtvrtek, 31.8.2014, od rána. V případě úspěchu u pohovoru bude tentýž den probíhat i zaškolení, na které je potřeba si zarezervovat celý den.

V případě neobsazení všech míst ve čtvrtek je možné domluvit se na jiném termínu pohovoru. Pro více informací prosím kontaktujte obchodní ředitelku, Kateřinu Tomšovou, tel.:.

Těšíme se na spolupráci!

Komunikativnost na vysoké úrovni
Přátelský přístup
Veselou povahu
Kladný vztah k dětem
Samostatnost a spolehlivost
Dlouhodobou spolupráci
Potravinářský průkaz

Vstupní zaškolení
Práci ve fajn kolektivu
Získání nových zkušeností v rychle rostoucí firmě
Při oboustranné spokojenosti možnost kariérního postupu


Nástup:31.07.2014 - 30.09.2014
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:3

Lokalita:Nymburk
ID inzerátu: 584210     Vloženo: 29.07.2014
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí