Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Nymburk >>

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Prodej dezertu ICE'N'GO! (kuličková zmrzlina) Park Mirakulum

více o nabídce >>

Hledáme vhodné uchazeče na pozici ICE'N'GO! girl pro prodejní místa ICE'N'GO! v obci Milovice (Park Mirakulum). Práce je kombinací práce hostesky a zároveň obsluhy. Platové ohodnocení obsahuje k základní části ještě bonusovou složku, která se odvíjí podle kvality odvedené práce. Konkrétní mzda dohodou.

Hlavní náplní práce je seznamování návštěvníků s ICE'N'GO! hravou a veselou formou, nabízení ochutnávek, zajištění běžného chodu prodejního místa, věnování se dětským zákazníkům.

Dny, které chcete pracovat, si můžete vybrat, ale je vždy potřeba odpracovat celý den (nelze odpracovat pouze dopolední/odpolední směnu). Nástup je možný ihned! Přihlaste se i s kamarádkou a pracujte ve společném kolektivu :)

Pro větší představu o práci i naší společnosti navštivte naše webové stránky nebo náš Facebook , kde najdete fotografie i informace o ICE'N'GO!.

Jestli vás tato práce zaujala, zašlete nám svůj životopis, fotografii a vaše časové možnosti (počet dní v týdnu, které můžete práci věnovat). Na emaily, které nebudou obsahovat všechny tyto náležitosti, nebudeme reagovat, děkujeme za pochopení. Vybraným uchazečům se ozveme emailem s pozváním k pohovoru. Pohovory proběhnout již tuto neděli (27.7.2014) od rána. V případě úspěchu u pohovoru bude tentýž den probíhat i zaškolení, na které je potřeba si zarezervovat celý den.

V případě neobsazení všech míst v neděli je možnost domluvy na jiném termínu pohovoru. Pro více informací prosíme kontaktovat obchodní ředitelku Kateřinu Tomšovou, tel.:.

Těšíme se na spolupráci!

Komunikativnost na vysoké úrovni
Přátelský přístup
Veselou povahu
Kladný vztah k dětem
Samostatnost a spolehlivost
Dlouhodobou spolupráci
Potravinářský průkaz

Vstupní zaškolení
Práci ve fajn kolektivu
Získání nových zkušeností v rychle rostoucí firmě
Při oboustranné spokojenosti možnost kariérního postupu


Nástup:25.07.2014 - 31.12.2014
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:4

Lokalita:Milovice
ID inzerátu: 575781     Vloženo: 25.07.2014
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí