Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

BEAUTY EVENTY/REKLAMNÍ KAMPANĚ - ADVENT, VÁNOCE - AŽ 160,- KČ/HOD.

více o nabídce >>

Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek  a promotérů, hledáme nové kolegy. Reklamní kampaně, beauty eventy - AKCE V ADVENTNÍM A VÁNOČNÍM OBDOBÍ - ZAČÍNÁME PRÁVĚ TEĎ
Hostesky zajišťují průběh kampaně, komunikaci se zákazníky v obchodních centrech na reklamních stáncích, na výstavištích a vánočních veletrzích, poskytují informace o produktech nové značky uváděné na trh, seznámí zákazníky s novou zimní kolekcí.

Součástí práce je je dotazování a zjišťování názorů, distribuce vzorečků, letáků, katalogů, cukrovinek, nafukovacích balonků apod., DÁRKŮ S VÁNOČNÍ TEMATIKOU.

Naším cílem je seznámit zákazníka s novinkami, současnými nabídkami a docílit povědomí o této značce.


Výhodou je možnost flexibilního plánování pracovních dní dle možností brigádníka, lze sjednat brigádu také na víkendy, možnost studijního volna, sick day.Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. 

Očekáváme věk min.16 let,flexibilitu, možnost účasti na akci alespoň dva dny v týdnu, profesionální přístup, zdvořilé vystupování, samostatnost, komunikační a prezentační schopnosti.

Nabízíme zajímavou brigádu mezi mladými kolegy, dopravu na náklady firmy na místa sjednaných reklamních akcí, možnost využití firemních vozů,  profesionální zaškolení, získání zkušeností v oblasti reklamy, vynikající platové podmínky, bonusy, odměny formou dárkových poukazů a další benefity, firemní oblečení, občerstvení na pracovišti, vyplacení mzdy ihned. Pro dámy jsou součástí odměn balíčky luxusní kosmetiky.

Nástup:15.11.2019 - 31.01.2020
Mzda:150 - 160 Kč/hod.
Počet míst:4
Vhodné i pro:Absolventi, MD

Zadavatel:Sabina Vepřeková
Lokalita:Hradec Králové
ID inzerátu: 3503620
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí