Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 14 volných nabídek z lokality Celá ČR >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Vedoucí dětského oddílu na školách v přírodě - jaro 2024

více o nabídce >>

Baví Tě práce s dětmi a máš na jaře čas? Pak hledáme právě Tebe! Pojď si užít brigádu na školách v přírodě s partou mladých lidí!

Do našeho týmu instruktorů škol v přírodě hledáme nové členy. Potřebujeme doplnit partu pro akce konané v dubnu, květnu a v červnu 2024. Budeš se starat o malou skupinku dětí z prvního stupně ZŠ - pohodová práce, rodinná atmosféra - vše v parádním hotelu nebo penzionu! Skvělý zážitek a príma výdělek.

Jsme malá, zavedená agentura specializující se na pobyty dětí z prvního stupně ZŠ. S instruktory jednáme slušně a odměnu vyplácíme v hotovosti okamžitě na místě po ukončení pobytu. Určitě se ozvi!

Na měsíce květen a červen přijmeme také hlavní vedoucí, kteří organizují program a řídí instruktory u dětských družinek. Odměna za 5 dní pobytu je 8 až 12 tisíc Kč podle velikosti akce.

Věk nad 18 let.
Spolehlivost a odpovědný přístup.
Dobrý vztah k dětem.

Finanční odměna: Vyplatíme Ti na ruku čistého 4.500,- Kč za pětidenní akci + bonusy za kvalitní práci. Dále Ti uhradíme ubytování a stravu ve vyšším hotelovém standardu + dopravu na místo akce a zpět domů + pojištění odpovědnosti. Pobyty probíhají v kvalitních hotelech a penzionech v celých Čechách. Nabízíme bezvadnou práci s dětmi uprostřed přírody, dobrý výdělek a zábavu v partě mladých lidí.

Možnost potvrzení pedagogické praxe. Do budoucna možnost získat stálé zaměstnání v naší firmě. Pošli krátký životopis a fotku - a my se Ti určitě ozveme. Bude se ti u nás líbit! Anebo rovnou zavolej, čekáme na Tebe!


Mzda:4 500 - 5 500 Kč/Úkol
Počet míst:15 - 20
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OSVČ

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4541963     Vloženo: 02.02.2024
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí