Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 41 volných nabídek z lokality Brno >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

SKLADNÍK v e-shopu (dlouhodobá brigáda)

více o nabídce >>

Co tě čeká především?
Budeš balit balíky a chystat zboží pro zákazníky. Budeš také vybalovat zboží, když přijde od dodavatelů a toto naskladňovat do regálů, prostě příjem/výdej. Uvítáme kolegu s kladným vztahem ke zvířatům případně i s aktivním zájmem o obor "akvaristika-teraristika", není to však podmínkou. Na tuto pozici sice není nutná bezprostřední znalost produktů (pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru), nicméně počítej s tím, že je třeba se brzy zorientovat v mnoha tisících položkách nejrůznějšího tvaru, velikosti i označení. Ber to jako vzrušující a stále nekončící zábavu, protože vozit nudné palety s bůhvíčím je v porovnání s tímto vážně nuda! :-)

Jak budeš pracovat?
Měl bys pracovat ideálně cca 4-6 hodin denně (nejlépe dopoledne/dle dohody). Musíš být spolehlivý, zodpovědný a mít smysl pro pořádek. No a samozřejmě bys měl umět alespoň základně pracovat s počítačem, bez toho se člověk dnes už neobejde. Pracujeme v jednosměnném provozu, BEZ stresu, směn či víkendových služeb. O víkendech a svátcích jsme doma s našimi blízkými a užíváme si volna a čerpáme síly na náročný pracovní týden :-) Jsme zkrátka menší firma, kde zaměstnanci nejsou jen číslo v evidenci.

Fyzická zručnost, bezúhonnost, odpovědnost, důslednost, pečlivost, smysl pro logiku, nejlépe i předchozí zkušenost ve skladovém hospodářství.

Min. vzdělání SOU, řidičský průkaz sk. B (menší dodávka), odpovídající zdravotní způsobilost, manuální zručnost, bezúhonnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, soustředěnost, komunikativnost, invence.

Bydliště: nejlépe Brno příp. nejbližší okolí, ideálně nekuřák.

A co za to?
Nástupní mzda (12-20.000,- čistého) samozřejmě dle odvedené práce, schopností a zkušeností.
Dobrá brazilská káva kdykoliv k dispozici, teplo, klid a mír :-)

Pokud jsi to dočetl až sem, a stále máš zájem, pošli nám životopis a nejlépe i pár řádků navíc a třeba najdeme společnou řeč :-)

Předem děkujeme.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ, Důchodce

Lokalita:Brno
ID inzerátu: 4564935     Vloženo: 15.03.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí