Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 66 volných nabídek z lokality Brno >>

Podpora zákaznického servisu Amici! Možnost práce na home office.

více o nabídce >>

Amici Pizza &amp; Burgers hledá nové kolegy!

V současné době hledáme nové posily do teamu zákaznického servisu Amici.

Náplň práce:
- telefonické přijímání objednávek a komunikace se zákazníkem
- zadávání objednávek do interního systému Amici
- produktové poradenství
- telefonická a písemná komunikace se zákazníkem a interně v rámci firmy
- komunikace se zákazníkem přes sociální sítě (facebook,chat...)

Jedná se o práci na DPP v příjemném prostředí moderní kanceláře v Brně. Po kompletním zaškolení je po domluvě možné také pracovat z domu na home office.
Práce je vhodná pouze pro flexibilní zájemce, kteří mohou pracovat odpoledne/ večer a o víkendech.

V případě, že Vás tato nabídka oslovila, zašlete svůj životopis.

- Podmínkou je výborný mluvený i písemný projev a předchozí zkušenost v komunikaci se zákazníkem
- Spolehlivost
- Možnost práce na předem domluvené směny věčer od 17 - 23 hodin a o víkendech (pracovní doba je od 10:00 - 23:00, rozděleno na 2 směny nebo jednu celodenní, dle domluvy v rámci teamu). Minimálně 2 směny za týden.
- Ochotu učit se novým věcem.

Možnost vlastního plánování směn, možnost pracovat z domu (po kompletním zaškolení), sleva na firemní výrobky.

Mzda:100 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ

Lokalita:Brno