Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

VYCHOVATELÉ NA ŠKOLY V PŘÍRODĚ

více o nabídce >>

Chcete být obklopeni dětmi a prima partou vedoucích? Strávit jarní a letní čas smysluplně a odpočinout si od civilizace? Získat zkušenosti s dětmi?

Pokud jste si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli "ano", hledáme právě Vás. Jako každý rok začínáme rozšiřovat řady našich vedoucích a praktikantů na školy v přírodě během května a června. Není potřeba žádná praxe (i když je samozřejmě vítána :o)), hlavní je být zodpovědný/á, mít chuť učit se novým věcem a užívat si obklopení smečkou dětí :o). Vyrazit s námi můžete do RS Máj v Plasích u Plzně nebo do RS Lubenec na spojnici Praha-Karlovy Vary. V případě oboustranné spokojenosti je možné se k nám připojit i na letní tábory, které probíhají na stejných místech.

Na škole v přírodě přebíráme děti od učitelů na herní program až odpoledne, a tak je svým rozvržením dne ideální i pro ty, kteří se chtějí během dopoledne věnovat svému učení či se jen tak poflakovat a odpočívat :o). Přesné termíny bychom upřesnili později, ale většinou se jedná o týdenní turnusy (pátek - pátek nebo čtvrtek-čtvrtek), občas i zkrácené jen od pondělí do pátku.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis s fotografií. Již v 1. týdnu listopadu máme v plánu udělat první kolo infoschůzek, na které bychom Vás pozvali. Těšíme se na spolupráci!


Mzda:3500 - 4500 Kč/Úkol
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, OSVČ

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4034797     Vloženo: 15.10.2021
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2021
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí