Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Mělník >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Asistent/-ka prodeje

více o nabídce >>

ASISTENTKA PIZZERIE

Do oblíbené pobočky TURBO PIZZA přijmeme asistenta/ku


Co tě u nás čeká?

Příjem objednávek, osobní a telefonická komunikace se zákazníky, asistence a příprava v kuchyni, směny krátký/dlouhý týden nebo individuální domluva.

Co musíš umět?

Elán do práce a chuť být součástí každého pracovního dne, kdy zákazníkům plníme jejich hladová přání. Příjemné vystupování a pracovitost je základem úspěchu u nás. Musíš mít pochopení a přijmout frmol nahromaděných objednávek. Mít cit pro úklid v otevřené kuchyni, zkušenost z gastronomie není podmínkou, ale výhodou - rádi nabídneme zaučení formou vlastní interní pizza akademie.

Co je výhodou?

Aktivní přístup, zkušenost a kladný vztah ke gastro provozu, zkušenost s prací v kolektivu, řidičský průkaz skupiny ,,B"

Co můžeme nabídnout?

Nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou. V případě spokojenosti firemní benefity a možnost seberealizace ve vedení provozu s odpovídajícím vyšším ohodnocením. Do budoucna v případě kariérního postupu je zde možnost podílu na spravedlivém ohodnocení ve formě % z tržeb a na ziskovosti pobočky. Samozřejmostí jsou mimopracovní a zábavní aktivity a podpora vedení.


Mzda:27000 - 33000 Kč/měs.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Lokalita:Neratovice
ID inzerátu: 4366845     Vloženo: 27.03.2023
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí