Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Správce rekreačního střediska

více o nabídce >>

Do dvou zavedených rekreačních středisek zaměřených na dětskou rekreaci (západ a střed Čech - dojezd cca 80km od Prahy) hledáme správce přip. údržbáře - umístění do pozice, dle schopnosti.
Požadujeme: OPRAVDOVÝ zájem o práci, spolehlivost, radost z přibývající práce, manuální různorodá řemeslná zručnost, kreativní myšlení a tvůrčí schopnosti. Hodí se tedy být tak trochu Ferda mravenec. Upřednostníme člověka se zájmem o dlouhodobější spolupráci, především TRUHLÁŘE nebo ELEKTRIKÁŘE případně někoho, kdo je v těchto oborech opravdu dobrý ... Nutnou podmínkou je rovněž to, aby daný člověk neměl problémy s alkoholem, drogami či jinou závislostí. Prosíme o kontakt pouze ze strany zájemců, kteří výše uvedené požadavky splňují! Není v našich silách komunikovat se všemi, kteří reagují, ale už z životopisu je patrné, že daná kriteria nesplňuji. Předem moc děkujeme.

V areálech nabízíme možnost ubytování a v době sezóny stravu. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis s fotografií, prip. volejte na uvedená tel. čísla. Těšíme se na spolupráci!

OPRAVDOVÝ zájem o práci, spolehlivost, mít radost z přibývající práce, manuální zručnost - nejedná se pouze o správcovství, ale o kreativní a tvůrčí zvelebování areálu, hodí se tedy být tak trochu Ferdou mravencem. Upřednostníme člověka s dlouhodobějším zájmem a především TRUHLÁŘE nebo ELEKTRIKÁŘE nebo někoho, kdo je v těchto oborech opravdu dobrý

možnost ubytování a v době sezóny stravu


Mzda:15000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:2

Lokalita:Plzeň
ID inzerátu: 3801811
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2021
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí