Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Úklid 138 kč/hod, flexibilní prac. doba (120 kč/hod čistého týdenní zálohy)

více o nabídce >>

Volná místa :
1x Náměšť nad Oslavou ulice Husova, Lesní (702 Kč čistého týdně)


S uchazečem je po navázání telefonického kontaktu domluvena ukázka práce(přibližně 30-60 min. ), pokud je s nabízenou prací spokojen, je sepsána pracovní smlouva(dohoda o provedení práce) a následně proběhne zaškolení zaměstnance(přibližně 2 hod. - po tuto dobu je již zaměstnanec placen) a dále již zaměstnanec pracuje samostatně a to v dnech v týdnu ,které si vybere (např čt,pá,so) v čase kdy mu to vyhovuje (práci je možno provést v době 7:30 -19:00 (čas na úklid objektu se pohybuje od 50 do 180 min. dle velikosti objektu - zaměstnanec provádí úklidy v několika objektech ,které se nachází blízko sebe 1x týdně ))
Úklidové prostředky a spotřební materiál jsou průběžně doplňovány do jednoho z objektů ,ve kterém zaměstnanec provádí úklid a mzda je zaslána na bankovní účet zaměstnance do 10. dne následujícího měsíce.

Vhodné pro studenty, matky na mateřské dovolené, při-výdělek k zaměstnání, důchodce. Nejedná se o sezónní brigádu ale o dlouhodobou!

Úklid společných prostor v panelových domech zahrnuje : vytření podlah a schodiště, úklid výtahu, zametení přístupového chodníku( za příznivých klimatických podmínek), vyleštění vstupních dveří, vysypání bedny s letáky, setření zábradlí a parapetů, úklid kabiny výtahu, 1x měsíčně úklid sklepů)

spolehlivost , pečlivost, samostatnost a chuť pracovat

- Flexibilní pracovní doba
- Dobré platové ohodnocení
- Férové jednání


Mzda:138 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Důchodce, MD, OZP

Lokalita:Náměšť nad Oslavou
ID inzerátu: 3633941
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí