Informace o pracovním místě
Pro významného klienta, který hraje klíčovou roli v oblasti železniční dopravy, hledáme v Lysé nad Labem nové posily na pozici ostrahy odstavených vlaků. Tato práce spočívá v klidné pochůzkové činnosti, při níž dohlížíte na to, aby vlakové soupravy zůstaly v bezpečí a v pořádku. Výkon práce není vůbec náročný, takže se hodí pro každého, kdo disponuje chutí pracovat a chce trávit čas v klidném tempu.
Pracovní poměr je realizován formou dohody o provedení práce (DPP) a pro Vaši spokojenost nabízíme možnost čerpání finančních záloh na mzdu ještě před řádným výplatním termínem. Veškerou funkční výstroj pro výkon služby od nás dostanete hned na začátku.
Pokud chcete začít pracovat bez zbytečného odkladu, Váš nástup může být prakticky ihned, jakmile se domluvíte s naším manažerem.
- trestní bezúhonnost, chuť pracovat i ve směnném provozu, spolehlivost a věk minimálně 18let
- dlouhodobá i krátkodobá spolupráce
- možnost záloh na mzdu
- férové podmínky
| pracoviště: | Lysá nad Labem (Nymburk) |
| TermínNástup: | Ihned |
| Mzda: | 26 000 - 33 000 Kč/měs. |
| Počet míst: | 2 |
| Firma: | DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka |
| Zadavatel: | D.I.S. DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA, o.s. |
| Lokalita: | Lysá nad Labem |
| Pozice: | Ostraha |
| Zavolat: | Zobrazit kontakt |
|
|

