Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 4 volných nabídek z lokality Kopřivnice >>

Hledáme pracovníka na svoz odpadu a další úklidové práce do Brose

Dlouholetá, úklidová společnost hledá uchazeče od 18 let na úklidové a jiné příbuzné práce...

Místo: Brose - Kopřivnice

Jaká bude Vaše náplň práce:

Svoz odpadu z úklidových místností malým autíčkem v areálu Brose, kde není zapotřebí řidičského oprávnění. Proběhne zaučení!
Doplňování zboží do úklidových místností a další podobná úklidová činnost jako např. pomocný manuální a strojní úklid.
Směnnost: týden ranní: 6:00 - 14:00 hod./týden odpolední: 14:00 - 22:00 hod., + sobota: 6 - 13.30 hod. - každý druhý týden.

Co Vám můžeme nabídnout:

jistotu dlouhodobé spolupráce na dpp, dpč, hpp
nástupní mzda: 106,50 Kč/hod.
prémie + mimořádné prémie navíc
zákonné příplatky
pro invalidní důchodce a OZZ příslib náborového příspěvku až 15 tis., na HPP
a další...
Co od Vás očekáváme: zodpovědný a samostatný přístup k práci

Nástup: možný ihned

Pokud Vás nabídka práce zaujala, volejte PO - PÁ, od 8:30 - 16:00 hod., nebo nám napište.

Děkujeme ...

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:2

Lokalita:Kopřivnice