Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

HLEDÁME KUCHAŘE/KY

více o nabídce >>

Umíte chutně uvařit tradiční českou kuchyni? Pohybujete se v hromadném stravování? Láká Vás možnost dlouhodobé spolupráce s firmou s letitou tradicí? Rádi byste zažili, jaké to je dívat se dnes a denně do očí spousty spokojených dětských strávníků? Ocenili byste práci i s ubytováním a stravou? Pak jste určitě náš člověk! :o)

S rychle blížícím se jarem a létem hledáme do našich rekreačních středisek rozmístěných po celé ČR s moderně a funkčně zařízeným kuchyňským zázemím spolehlivé hlavní kuchařky či kuchaře. Zaměřujeme se převážně na pobyty pro děti (školy v přírodě, letní tábory, soustředění,...), proto je vaření pro naše malé vděčné strávníky zároveň radost. Standardně připravujeme snídani, k obědu polévku a hlavní jídlo jednoho druhu a k večeři servírujeme jedno teplé jídlo.

Rádi bychom mezi sebe přibrali poctivého, zodpovědného, chutně vařícího, trestně bezúhonného a v ideálním případě pozitivně naladěného člověka se smyslem pro humor (není podmínkou :o)). Je pro nás důležité především umět své řemeslo a mít chuť se předvést - přeplněný životopis bohužel mnohdy není garancí umu :o(... Výše finanční odměny se odvíjí od konkrétního střediska, míry zapojení, počtu pomocníků v kuchařském týmu, rozsahu a výkonu práce. Zda u nás budete chtít strávit dva měsíce, celou hlavní sezónu (jaro-podzim) nebo řadu let, je jen na Vás.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky či emailem, v ideálním případě zašlete i svůj životopis s fotografií. V případě nezastižení stačí zaslat sms, budeme volat zpět. Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci!


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Důchodce, OSVČ, OZP

Lokalita:Karlovy Vary
ID inzerátu: 4169264     Vloženo: 15.05.2022
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí