Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 14 volných nabídek z lokality Frýdek-Místek >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Vychovatelé na školy v přírodě

více o nabídce >>

Agentura pohybující se na trhu dětské rekreace již více než 24 let hledá spolehlivé, energické a zodpovědné VYCHOVATELE na jarní školy v přírodě v RS Hůrky v Palkovicích.

Požadujeme trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, věk min. 18 let, nadšení pro práci s dětmi a možnost pracovat vždy alespoň jeden turnus (ŠvP jsou týdenní, většinou pátek – pátek). Není ale samozřejmě problémem si několik termínů spojit a zůstat s námi delší dobu.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, práci v mladém dynamickém kolektivu, praxi v daném oboru s možností osobního růstu a smysluplně vyplněn volný čas, stravu a ubytování v areálu zdarma.

V případě, že máte o tuto pozici zájem, splňujete naše požadavky a chcete si zpestřit jarní dny smysluplnou zábavou mezi dětmi a prima mladým kolektivem, zašlete nám prosím svůj životopis a fotografii na e-mailovou adresu: Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat!

Těšíme se na spolupráci!

trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, věk min. 18 let, nadšení pro práci s dětmi a možnost pracovat vždy alespoň jeden turnus (ŠvP jsou týdenní, většinou pátek – pátek). Není ale samozřejmě problémem si několik termínů spojit a zůstat s námi delší dobu.

odpovídající finanční ohodnocení, práci v mladém dynamickém kolektivu, praxi v daném oboru s možností osobního růstu a smysluplně vyplněn volný čas, stravu a ubytování v areálu zdarma.


Mzda:1800 - 3500 Kč/Úkol
Počet míst:20 a více

Lokalita:Frýdek-Místek
ID inzerátu: 2101281     Vloženo: 04.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí