Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Karviná >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Výlep plakátů - Český Těšín

více o nabídce >>

Společnost RENGL se zabývá provozováním plakátovacích ploch prakticky po celé České Republice. Plakátovací plochy se využívají k výlepu plakátů o velikostech A4 až A1. Nejsou to tedy billboardy podél silnic, ale menší desky nebo válce, které jsou umístěné ve městech podél chodníků, u zastávek MHD, obchodů,…

V současné době hledáme pracovníka pro výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu v Českém Těšíně. Výlep plakátů a strhávání nelegálního výlepu se tu provádí 1x týdně a to v neděli. Lepič má na starosti 19 plakátovacích ploch. Funguje to tak, že v pátek odpoledne si na našem sběrovém místě přímo v Českém Těšíně vyzvednete plakáty i s písemnými instrukcemi pro jejich výlep, jako jsou počty, termíny apod. Tyto plakáty pak následně v neděli vylepíte na určené plakátovací plochy. Odměna za práci je úkolová, měsíčně se pohybuje přibližně okolo 2.500 - 3.000,-. Dále proplácíme náhrady za ujeté kilometry, poštovné a případné další výdaje.

Je důležité vědět, že výlep plakátů sice není fyzicky příliš namáhavý, ale na druhou stranu se vylepuje téměř za každého počasí - ať je teplo nebo zima. Výjimkou jsou pouze extrémní bouřky nebo vichřice.

- starší 18ti let,

- řidičský průkaz,

- vlastní automobil,

- přístup k internetu,

- bydliště v Českém Těšíně


Mzda:100 - 120 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:OSVČ, Důchodce, MD, ZTP

Lokalita:Český Těšín
ID inzerátu: 2109188     Vloženo: 06.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí