Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 62 volných nabídek z lokality Brno >>

Práce na CNC stroji, až 231Kč/hod., dlouhodobá spolupráce, výplata ihned!

Do firmy, která je zaměřena na výrobu a prodej spojovacího a průmyslového materiálu, v jehož sortimentu se nachází nýty, šroubky, ochranné pracovní pomůcky, chemikálie, lepidla aj., hledáme šikovné brigádníky pro práci na CNC stroji/soustruhu.

Náplň práce:
- nastavení stroje a nástrojů dle výkresové dokumentace,
- pracuje se se systémem Fanuc,
- vyrábí se jak malosériově, tak vícesériové kusy (co 2-3 dny se střídá druh výrobku).

Časy směn:
- 6-14/14-22/22-06 hod., po-pá.

Hrubá mzda:
- nástupní: 180 Kč/hod denní směna, 198 Kč/hod noční směna.
- po zaučení: 210 Kč/hod denní směna, 231 Kč/hod noční směna.

Místo výkonu: Brno, Líšeň.

- Plnoletost.
- Nutné zkušenosti s prací na CNC stroji (systém Fanuc výhodou) nebo vzdělání v oboru.
- Hledáme pouze zájemce o dlouhodobou a pravidelnou spolupráci (po-pá). Z tohoto důvodu práce není příliš vhodná pro studenty.

- Výplata ihned na účet nebo každý pátek v hotovosti.
- Pravidelná a dlouhodobá brigáda.
- Nástup možný ihned.
- Možnost přestupu na HPP.

Pokud Vás práce zaujala, neváhejte se nám ozvat.

Mzda:180 - 231 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Lokalita:Brno