Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 6 volných nabídek z lokality Celá ČR >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Zdravotník na školách v přírodě - jaro 2023

více o nabídce >>

Chceš uplatnit svou zdravotnickou kvalifikaci a strávit skvělý pobyt s dětmi uprostřed přírody? Pak hledáme právě tebe! Pojeď s námi na jaře 2023 na školy v přírodě!

Hledáme zdravotníky či zdravotnice s kurzem pro dětské zotavovací akce (bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3. ročníkem lékařské fakulty). Termíny našich týdenních pobytů jsou květen až červen 2023. A poté září 2023. Jsme malá, sympatická agentura, která pořádá pobyty pro děti po celé ČR.

Věk nad 18 let.
Spolehlivý a odpovědný přístup.
Kurz pro dětské zotavovací akce (bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3. ročníkem lékařské fakulty).

Finanční odměna 5 až 7 tisíc Kč za pětidenní akci (dle počtu dětí na škole) + prémie. Ubytování v hotelovém standardu + stravu a dopravu tam i zpět Ti samozřejmě kompletně hradíme. Odměnu vyplácíme v hotovosti okamžitě při ukončení pobytu. Naše pobyty se konají jen v kvalitních hotelech a penzionech po celých Čechách. Bereme zájemce každého věku. Kromě dobrého zacházení ti nabízíme skvělou partu mladých lidí a spoustu zábavy! Bez obav se ozvi.


Mzda:5000 - 7000 Kč/Úkol
Počet míst:7
Vhodné i pro:MD, Absolventi, OSVČ, Důchodce

Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 4396713     Vloženo: 14.05.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí