Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Zdravotník na školách v přírodě - jaro 2020

více o nabídce >>

Chceš uplatnit svou zdravotnickou kvalifikaci a strávit skvělý pobyt s dětmi uprostřed přírody? Pak hledáme právě tebe! Pojeď s námi na jaře a na podzim 2020 na školy v přírodě!

Hledáme zdravotníky či zdravotnice s kurzem pro dětské zotavovací akce (bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3. ročníkem lékařské fakulty). Termíny našich týdenních pobytů jsou duben – červen a poté září 2020. Jsme malá, sympatická agentura, která pořádá pobyty pro děti po celé ČR.

Věk nad 18 let.
Spolehlivý a odpovědný přístup.
Kurz pro dětské zotavovací akce (bereme též zdravotní sestry, absolventy střední zdravotnické školy a mediky s ukončeným 3. ročníkem lékařské fakulty).

Finanční odměna 5.000,- Kč za týdenní akci / 4.000,- Kč za pětidenní akci + prémie (dle počtu dětí na škole). Ubytování v hotelovém standardu, stravu a dopravu tam i zpět Ti samozřejmě kompletně hradíme. Odměnu vyplácíme v hotovosti okamžitě při ukončení pobytu. Naše pobyty se konají jen v kvalitních hotelech a penzionech po celých Čechách. Bereme zájemce každého věku. Kromě dobrého zacházení ti nabízíme skvělou partu mladých lidí a spoustu zábavy! Bez obav se ozvi.

Mzda:4000 - 6000 Kč/Úkol
Počet míst:20 a více
Vhodné i pro:Absolventi, Důchodce, MD, OSVČ

Zadavatel:Hana Heligrová
Lokalita:Celá ČR
ID inzerátu: 3547819
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí