Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Liberec >>

Nástup ihned - instruktor letních aktivit ve Špindlu a pomocné práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Hledáme pomocníky na přípravu letní sezóny a následně nové instruktory letních aktivit do Špindlerova Mlýna.

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura., která zde působí od roku 1999. V zimní sezóně jsme lyžařská škola a v přes léto poskytujeme klientům adrenalinové zážitky jako je přemostění podél Labské přehrady, volný pád ze 17 metrů na obří houpačce nebo si můžete zkusit být pilotem vírníku. Naše vybavené půjčovny poskytnout lidem na dovolené veškeré vybavení jako jsou elektrokola, koloběžky, horská kola a mnohem více.

NÁPLŇ PRÁCE: Pomocné práce při přípravě letního provozu (malování, zahradničení, výkopové práce, převážení zboží, úklid apod.). Od května pak zajištění provozu letních aktivit (Adventure park, ZipLine, koloběžková dráha, mtb a pěší výlety, lezení, rafting, Art centrum Puntík a další). Možnost výpomoci při přípravě a organizaci firemních akcí.

Pokud jsi velký nadšenec do lanových aktivit - volné pracovní pozice máme i v lanovém parku KATIKA MITI v ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Čekají na Tebe nová přátelství a zážitky nejen na pracovišti.
Vhodné i pro studenty přes letní prázdniny :)

min. věk 18 let
znalost alespoň jednoho cizího jazyka
komunikační schopnosti a slušné vystupování
samostatnost a zodpovědnost
sportovní zaměření
výhodou předchozí zkušenosti při práci ve výškách - není nutné

mladý kolektiv a stabilní zázemí
zajímavá práce v atraktivním oboru
získání nových zkušeností (lanové školení...)
personální ubytování
firemní oblečení
možnost vyzkoušení veškerých námi nabízených aktivit
možnost dlouhodobé spolupráce (celoroční provoz)
flexibilní pracovní doba
zapůjčení vybavení
možnost zakoupení produktů značek HEAD, Mons royale, Kilpi, Alpine pro za zvýhodněné ceny

Mzda:150 - 250 Kč/hod.
Počet míst:10
Vhodné i pro:Absolventi, OSVČ

Lokalita:Liberec