Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 4 volných nabídek z lokality Praha 5 >>

Junior Recruitment Manager

Nemáte moc pracovních zkušeností? U nás nejsou podmínkou! Základem je pokud Vás baví komunikace a práce s lidmi!

Staňte se důležitou součástí týmu, který pomáhá najít lidem lepší práci! U nás máte možnost pracovat na velkých prestižních projektech.

Právě u nás máte možnost naučit se jak správně komunikovat s kandidáty, jak jim nabídnout tu nejvhodnější pracovní pozici. Možná je pro Vás ten správný čas rozběhnout svojí kariéru v HR. Využijte tuto šanci!

Náplň práce:
* Nábor a výběr zaměstnanců (v lokalitách Praha, střední a severní Čechy)
* Každodenní osobní a telefonní kontakt s uchazeči o zaměstnání
* Administrativa spojená s náborem zaměstnanců (zpracování nástupních dokumentů, zadávání dat do interních systémů)
* Úzká spolupráce s kolegy a ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:
* SŠ vzdělání
* Flexibilita
* Komunikační dovednosti, schopnost pracovat pod tlakem
* Týmového ducha
* Samostatnost, pečlivost
* Ochota cestovat (střední a severní Čechy)
* Řidičský průkaz sk B. podmínkou

Nabízíme:
* Spolupráce na prestižním projektu
* Práce na DPČ
* Získání zkušeností v oblasti náboru a výběru zaměstnanců
* Dlouhodobá spolupráce
* Motivující platové ohodnocení
* Zaměstnanecké benefity (stravenky, firemní akce, mobil, notebook...)
* Nástup ihned

Mzda:160 Kč/hod.
Počet míst:2
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Praha 5