Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 3 volných nabídek z lokality Praha 10 >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

ZAČNI NOVÝ ROK VE SKVĚLÉ PRÁCI – BACK OFFICE V CENTRU VÝVOJE

více o nabídce >>

Je tu nový rok a s ním nová příležitost skvělé nenáročné práce na pozici back office ve vývojovém centru. Pracujte v příjemném prostředí a bezva kolektivu společnosti, která působí v automobilovém průmyslu a získejte pěknou finanční odměnu a mnoho benefitů.

Čeká Vás práce ve vývojovém centru, kde se testují senzory a softwary. Ty pak pomáhají lidem při řízení automobilů, parkování a usnadňují nám všem v mnoha ohledech život. Proto je to práce velmi zajímavá, zároveň však nenáročná a má skutečně smysl. Budete mít na starost zpracování a vyhodnocování dat z testů a analýzu výsledků procesu.

Pokud máte dokončené středoškolské vzdělání a znalost angličtiny na úrovni A2/B1, rádi Vás mezi sebou přívítáme. Pro ty z Vás, kteří se zajímají o vývoj v oblasti techniky a automotive, je tato pozice jako stvořená.

Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.700,-Kč. Samozřejmostí je široká škála benefitů jako jsou plnohodnotně hrazené stravenky, multisport karta, cafeterie, kantýna v office parku, dovolená 20 + 10 dní na kalendářní rok… Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, jež Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na nebo odpovědním formulářem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Nástup:09.01.2017 - 31.03.2017
Mzda:23000 - 25000 Kč/měs.
Počet míst:8
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Praha 10
ID inzerátu: 2107157     Vloženo: 06.01.2017
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí