Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

 

 

Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Recruitment Researcher

více o nabídce >>

Do našeho skvělého pražského týmu hledáme posily do oblasti HR businessu na částečný i plný úvazek. Praxe není nutná, stačí mít chuť učit se, chtít pracovat s lidmi a umět anglicky.
Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením ve 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Kromě specializovaných náborových služeb naším klientům poskytujeme i odborný konzultační servis v oblasti HR.

Náplň práce
Budete intenzivně pracovat se sociálními sítěmi s cílem rychle a správně vyhledávat klíčové informace, které budete využívat při telefonické komunikaci s kandidáty na různých pracovních pozicích.
Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:
* profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi
* obchodního ducha, orientaci na výsledky
* flexibilitu a schopnost rychle reagovat na měnící se prostředí
* dobrou znalost anglického jazyka – využijete na denní bázi

Pozice je ideální pro studenty posledního ročníku VŠ, čerstvé absolventy i ty, kdo chtějí získat nové pracovní zkušenosti v oblasti HR businessu.
Měli byste být vybaveni znalostí angličtiny na pokročilé úrovni, kterou budete používat každý den; další případné jazyky jsou výhodou (ne podmínkou). Klíčová je chuť učit se, motivace jít za výsledkem a mít radost z úspěchu.

Nabízíme Vám možnost nastartovat kariéru v personalistice v mezinárodní společnosti s velmi přátelským kolektivem a kancelářemi v atraktivní lokalitě u Václavského náměstí. Získáte přehled o fungování trhu práce a mimo to se naučíte také efektivní práci s interní databází, sociálními sítěmi a pracovními portály. Vedle toho také široké množství benefitů, včetně např. flexibilní pracovní doby, služebního telefonu k soukromému užívání, řadu teambuildingových akcí apod. a silné perspektivy kariérního růstu.


Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, MD

Zadavatel:Martin Matys
Lokalita:Praha 1
ID inzerátu: 3297097
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí