Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 2 volných nabídek z lokality Hradec Králové >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Stážista v advokátní kanceláři - "práce z domu"

více o nabídce >>

Advokátní kancelář Mgr. Mariana Pavlova specializující se na obchodní, občanské, stavební a autorské právo hledá Stážistu pro pomocné práce při přípravě právního zastoupení klientů, vzájemná spoluprace se Stážistou bude probíhat v elektronické podobě - prostřednictvím emailové komunikace, případné dovysvětlení je možné telefonicky / přes Skype.

Absolvent právnické fakulty

Odměna 100 Kč/ hod, předpokládaný rozsah práce do 20 hod/ měsíc,
&quot;Práce z domu&quot;/ &quot;online&quot;, flexibilní pracovní doba, Zpětná vazba k řešenému úkolu, Možnost účasti na soudních jednání či procesních úkonech v rámci kompetencí stážisty, při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

Osobní údaje, které uvedete ve Vašem životopisu, budou zpracovávány za účelem výběrového řízení. Zpracovávání osobních údajů je nezbytné pro jednání o uzavření pracovní smlouvy. Pokud k uzavření pracovní smlouvy nedojde (nebudete vybráni ve výběrovém řízení, příp. nebudete mít o nabízenou pracovní pozici zájem), budou Vaše osobní údaje poskytnuté v elektronické podobě vymazány a dokumenty s osobními údaji v listinné podobě skartovány, a to nejpozději do 7 dnů od ukončení vyjednávání.


Mzda:100 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OZP

Lokalita:Hradec Králové
ID inzerátu: 3311722     Vloženo: 21.05.2019
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí