Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

ETHIC HR, s.r.o.

logo firmy: ETHIC HR, s.r.o.

Popis firmy

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.
O NÁS
Zaměřujeme se jak na vyhledávání a výběr kvalifikovaných specialistů nebo odborných manažerů, tak i na jednotlivce relativně nesnadněji uplatnitelné v pracovní sféře a s tím související personální poradenství. Nabízíme pomoc pro případy, kdy je nutno řešit umísťování propouštěných zaměstnanců, včetně personálně-právního poradenství či konzultací. Podle požadavků zákazníka nastavíme “na míru“ systémy motivace, hodnocení či odměňování.
Netvrdíme o sobě, že jsme významnou, absolutně výjimečnou, nejlepší či snad největší personální agenturou s univerzálním know-how fungujícím za všech okolností a vždy stoprocentně úspěšným náhledem na běh věcí příštích. Nejsme dceřinným subjektem jiné agentury, nemáme ani vazbu na nějakou nadnárodní společnost. Náš základní pracovní tým (včetně externích spolupracovníků), je složen ze zkušených praktiků personálního řízení, specialistů na pracovní právo, psychologii a management, prověřených lety praxe ve svých oborech a se znalostí aktuálního dění, požadavků a trendů v dané oblasti.

Adresa firmy

IČO27489477
WEBhttp://ethic-hr.cz/?mc=0&sc=0

Aktuální brigády

Pardubice

Cukrář/ka - Pekař/ka

Praha 9

Farmaceutický asistent Částečný ú./Absolventi

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí