Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

Jaroslav Pejcl

Popis firmy

Jsme zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji. Naším cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby u nás vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.

1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice. 1. října 2011 proběhla změna názvu na Tesco Franchise Stores ČR a.s., později pak 4. ledna 2016 se právní forma společnosti změnila na Tesco Franchise Stores ČR s.r.o. Funguje jako samostatná společnost skupiny Tesco, která provozuje síť prodejen potravin Žabka v České republice, především v Praze a širším okolí, ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.

Otevírací dobu se snažíme vždy lokálně přizpůsobit potřebám našich zákazníků. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.

Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco Franchise Stores ČR s.r.o. Síť prodejen Žabka se neustále rozrůstá, proto stále hledáme nové spolupracovníky, kteří s použitím Tesco know-how a využitím síly naší skupiny poskytnou svým zákazníkům ten nejpohodlnější nákup.

Adresa firmy

IČO73428566

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí