Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

Quantum Soft s.r.o.

logo firmy: Quantum Soft s.r.o.

Popis firmy

Když jsme Quantum soft začali vytvářet, šli jsme do toho s vizí svobodné firmy, která svým zaměstnancům poskytne dostatečný prostor pro osobní seberealizaci. Nechceme fungovat jako klasický korporát s direktivním stylem řízení a pyramidovou vnitřní strukturou. Našim cílem je naopak vytvářet provázané okruhy pracovníků, kteří spolu vzájemně spolupracují, fungují jako tým a nebojí se přicházet s nápady, které můžou firmu jako celek posouvat kupředu.

Jako jednatel společnosti o nás rád říkám, že nejsme klasický zaměstnavatel. S jednotlivými zaměstnanci spolupracujeme na konkrétních projektech, umíme se přizpůsobit jejich potřebám, jsme flexibilní. Nevyžadujeme po nikom denně docházet do kanceláře, naopak jsme otevřeni práci z domova. O to víc si však zakládáme na online komunikaci a kvalitě odvedené práce.

Quantum soft zkrátka funguje nejlépe jako tým samostatných odborníků, kteří jsou schopni pracovat pod jednou virtuální střechou, svou práci dělají rádi, zodpovědně a mají chuť svými idejemi rozvíjet firmu jako takovou.

Závěrem bych rád podotknul, že dveře jsou u nás otevřené i úplným nováčkům v oboru. Nedělá nám problém někoho zaučit a nabídnout mu platformu pro realizaci vlastních nápadů - snaha, odhodlání a motivace je to, co se u nás počítá. Takže neváhejte a ozvěte se nám!

Adresa firmy

IČO07542658
WEBhttp://https://lide.quantumsoft.cz/

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí