Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


Co děláme?

Patříme k TOP call centrům s vlastní kurýrní službou na českém i slovenském trhu a máme ambice být i přední uznávanou značkou telemarketingových služeb a komplexního zákaznického servisu.


 „Do práce se těšíme! Navzájem si pomáháme a inspirujeme se, jeden druhého nenecháme ve štychu. Svůj talent rozvíjíme v mnoha vzdělávacích programech, vymýšlíme společné akce a teambuildingy a trávíme spolu čas i po práci. Máme své jistoty, a to nás drží při sobě ☺"

Příběhy:

Rozhovor Mediacall - Iva Maarová, personalistka

"Být dobrým telefonním operátorem znamená být dobrým obchodníkem, prezentátorem, ale také naslouchačem a tak trochu psychologem"

Rozhovor se Sárou Mühlpachrovou, brigádnicí

"Mám ty nejlepší vedoucí, které mi vždy dokážou poradit a pomoct a přátelské a vtipné kolegyně, které jsou mi vždy také nápomocné, když potřebuji. Mít v práci dobrý kolektiv je jedna z nejdůležitějších věcí a MediaCall ji splňuje..."

Proč MediaCall?

  • Mám čas na studium i přátele
  • Rozvíjím se, sbírám zkušenosti
  • Vydělávám si na to, co mě baví.
  • Pracuji, kdy chci.
  • Můžu pracovat i z domu. ...


Najdi i Ty důvod, proč pracovat u nás!

Máme své jistoty - MediaCall je stabilní zaměstnavatel s narůstajícími benefity - sportujeme a relaxujeme s MultiSport kartou, máme unikátní stáže pro studenty a programy pro maminky na mateřské a mnoho dalších výhod.

MediaCall, s.r.o.

Špitálská 885/2a

Praha 9, 190 00

IČO: 24198013

http://

logo firmy: MediaCall, s.r.o.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2019
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí