Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


O nás

Jsme pražská personální agentura. Nabízíme kompletní portfolio služeb v oblasti personalistiky, abychom plně zabezpečili požadavky našich zákazníků i zaměstnanců.

V naší nabídce naleznete každý den nové pracovní pozice a brigády.

Příběhy:

Rozhovor s personalistkou

Jaká je práce personalistky v agentuře Human Agency? Přečti si rozhovor a zjisti, jak probíhají pohovory, nebo jaké jsou nejčastější nabídky brigád.

Rozhovor s brigádníkem

Přečti si rozhovor s brigádníkem, který si shání přivýdělky přes agenturu Human Agency již přes 5 let. Jak je spokojený? A dá se práce kombinovat se studiem?

Hledáte práci?

 • Široká možnost uplatnění - nabízíme pracovní uplatnění napříč obory, a to ve všech formách úvazku.
 • Odborné poradenství pro uchazeče o hlavní pracovní poměr - na pohovoru Vám předložíme ideální nabídky zaměstnání konkrétně pro Vás a pomůžeme Vám se správně rozhodnout pro budoucí povolání, případně zvýšíme šance k jeho získání (např. vhodnou úpravou CV).
 • Výplaty každý den – peníze vyplácíme každý den, a to buď v plné výši nebo formou záloh ve výši minimálně 50%.
 • Garance výplaty peněz – jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi a jsme pojištěni proti úpadku. S námi máte vždy jistotu, že za svou práci dostanete zaplaceno.
 • Dlouhodobá spolupráce bez závazku – našim brigádníkům nabízíme dlouhodobé brigády bez závazku výpovědní lhůty.
 • Kvalitní pojištění proti způsobeným škodám – způsobíte-li při práci škodu, ke které nedošlo porušením vašich pracovních povinností, uhradí za Vás veškeré náklady naše společnost prostřednictvím kvalitního pojištění.

 

Hledáte zaměstnance?

 • V oboru zaměstnávání máme více než 12 let zkušeností (dříve jako Brigádník s.r.o.) a známe český pracovní trh.
 • Jsme schopni vyhledat vhodné zaměstnance do všech oborů, a to jak formou klasického vyhledání, tak formou pronájmu pracovní síly.
 • Držíme se firemní mise, vize a strategie, jež obsahují též morální kodex, zaručující jednání na úrovni moderní eteblované firmy, dodržující veškeré právní předpisy a zásady profesionálního jednání s vědomím společenské odpovědnosti.
 • Jsme pojištěni proti úpadku pracovních agentur a proti škodám způsobeným našimi pracovníky až do výše 20 milionů Kč.
 • Jsme držitelem platných licencí ke zprostředkování zaměstnání udělených Generálním ředitelstvím Úřadu práce (Povolení Human agency s.r.o. - dočasné přidělení, Povolení Human agency s.r.o. - vyhledání zaměstnanců, Povolení Brigádník s.r.o. - dočasné přidělení, Povolení Brigádník s.r.o. - vyhledání zaměstnanců).

 

"Naši zaměstnanci jsou naší nejdražší hodnotou, protože pouze kvalitní a spokojení zaměstnanci nám umožní uspokojovat potřeby našich klientů."

Human agency, s.r.o.

Nádražní 740/56

Praha 5, 15000

IČO: 24267759

http://www.brigadaihned.cz

logo firmy: Human agency, s.r.o.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí