Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA


Co děláme?

Firma Proveon je česká společnost poskytující služby v oblasti péče o zákazníky, zákaznického servisu a telemarketingu již od roku 2006. Naší prací je starat se o spokojenost zákazníků našich partnerů především z oblasti telekomunikací. Na klientské lince pomáháme řešit zákazníkovy požadavky, vytváříme nabídky na míru a v neposlední řadě jsme mu oporou.

Do našich týmů hledáme kolegy, kteří se chtějí učit novým věcem, nadále se rozvíjet, a i kariérně růst. Předchozí zkušenost není třeba, vše podstatné Vás naučíme. Naopak motivace a chuť pracovat jsou pro nás velice důležitým aspektem.

 

Proč pracovat u nás?

V Proveonu věříme, že profesionální zaškolení je klíčem k úspěchu stejně jako zpětná vazba. Snažíme se našim zaměstnancům vytvářet vhodné zázemí i pracovní podmínky pro jejich další kariérní posun. Jsme rádi, pokud nám z řad operátorů vyroste budoucí vedoucí, a proto Vám poskytneme podporu ve formě pravidelných školení, workshopů a navazujících tréninků.

Stejně tak důležitá je i podpora týmu – na nic nejste sám. Vzájemně si pomáháme a mluvíme spolu otevřeně. Kolektiv je důležitou součástí našich životů a budování kolegiálních vztahů je pro nás jednou z priorit. Od zkušených kolegů získáte také spoustu rad a informací, které vám pomohou lépe zvládnout každou situaci.

Po obdržení Vašeho životopisu či kontaktu se celého procesu ujme naše personalistka. Ta Vás kontaktuje telefonicky, probere s Vámi základní dotazyi informace a společně si domluvíte termín výběrového řízení. Na výběrovém řízení se také seznámíte se svým nadřízeným, který si s Vámi projde podmínky spolupráce a budete mít prostor na zdopovězená všeho, co by Vás zajímalo.

 

 

Jak to u nás vypadá se můžete podívat tady:

 

Proveon, a.s.

Moravské náměstí 754/13

Brno, 602 00

IČO: 27707687

http://www.karieraproveon.cz

logo firmy: Proveon, a.s.
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí