Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Kolín >>

Zdravotní sestra / bratr - výborná šance i pro absolventy !

Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis a přidejte se k nám!

Do našeho týmu v Kolíně hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici &quot;ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR&quot;

Vaším úkolem bude:
• komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy
• odborné zdravotnické výkony
• spolupráce s lékaři
• dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
• komunikace s rodinnými příslušníky klientů
• koordinace týmu pečovatelů na směně
• pozice primární sestry pro určené klienty

K výkonu práce potřebujete:
• způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra
• zájem o oblast sociálních služeb
• empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
• samostatnost a rozhodnost
• zodpovědnost
• výborné komunikační schopnosti
• zdravotní a trestní způsobilost
• základní znalost práce na PC

Co nabízíme:
• mzdu odpovídající vašim zkušenostem ve výši 35 000 – 40 000 Kč
• náborový příspěvek ve výši 45 000 Kč
• příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
• poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
• bonusy za věrnost
• dotované stravování
• možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
• trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
• firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
• práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie

Mzda:35 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Kolín