Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Kontakt pro inzerenty

Časté dotazy

Je inzerce opravdu zdarma?

Ano, inzerce standardních nabídek práce i brigád u nás je (a vždy také bude) zcela zdarma a to v počtu 2 brigád za měsíc a 2 nabídek práce za měsíc na 1 IČO. Počty inzerátů zdarma vidíte ve svém účtu pod modrým tlačítkem vložit práci zdarma. Za standardní nabídky považujeme drtivou většinu nabídek (běžné, typické práce).

Nespadají sem pouze inzeráty typu - obchodní zástupce, pojišťovací agent, callcentra, hostesky a promotéři, dotazování na ulici apod. (obecně méně oblíbené práce, často za provizi z prodeje, viz dále). Tyto inzeráty je možné zveřejnit pouze za poplatek.

Jak si založím účet?

Klikněte na odkaz: http://www.sprava.fajn-brigady.cz/registrace.html zadejte Váš email, IČO a pokračujte dle instrukcí.

Zapomněl/a jsem heslo ke svému účtu, nemůžu se přihlásit.

Nové heslo si můžete vygenerovat > zde <. Informace k obnovení hesla Vám přijdou na email.

Pokud jste již v účtu přihlášeni, pak v levém menu klikněte na "nastavení účtu" - změnit heslo a zadejte nové heslo.

Chci více odpovědí na inzeráty, potřebuji rychle pracovníky.

Nejefektivnější způsob, jak získat odpovědi rychleji a ve větším počtu, je inzerát zvýhodnit, tj. umístit STÁLE na přední místa ve výpise brigád/práce (tzv. topovaný inzerát, přednostní řazení). Topované inzeráty mají několikrát více zobrazení i odpovědí. Také Vám na ně garantujeme určitě počty odpovědí.

Můžete si objednat buď jednorázové topování nebo zakoupit balíček kreditů (na více topování, cenově výhodnější). Více informací najdete > zde <, viz Topování - zvýraznění inzerátů.

Chci u Vás inzerovat, jak si zaregistruji firmu?

Klikněte vpravo v hlavičce stránky na "hledám brigádníky zdarma", resp. "hledám zaměstnance zdarma" a postupujte dle instrukcí.V případě nenalezení odpovědi ve výše uvedených dotazech nás kontaktujte:kontaktní formulářProvozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí