Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Třebíč >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Brigáda pro studenty - Opravy Starého hradu v Želetavě

více o nabídce >>

Drobné pomocné práce na opravě nemovité kulturní památky Starý hrad v Želetavě. Kupříkladu čištění a nátěry strojního vybavení, úklid sutí, drobné zednické práce, drobné výkopy do 50 cm hloubky, úklid pracoviště, zakrývání oken a dveří před malováním, nátěry zdí, nošení materiálu, vyklízení prostor a pod. Na pracovišti je zajištěn trvalý dozor osoby nad 18 let mající praktické zkušenosti s vedením mládeže a prováděním drobných stavebních prací. Z Třebíče je obvykle možná každodenně doprava tam i zpět osobními vozy. V případě, že bude více lidí, je možná doprava autobusem běžných linek. Do Želetavy je rozumné spojení jak z Třebíče, tak i z Moravských Budějovic. Letos budeme i na jiných místech, kde budeme připravovat věci pro Starý hrad (např. příprava a čištění cihel, převoz exponátů a pod). Zvyklost práce doma výhodou.

Je třeba běžný pracovní či jiný oděv, který může být zašpiněn apod. Pracovní a ochranné pomůcky zajišťujeme. Letos začínáme už na přelomu května a června!

Brigády jsou placené příspěvkem. Záchrana Starého hradu není výdělečnou záležitostí, odměna pohybuje v rozmezí 105,- Kč až 120,- Kč na hodinu dle vykonávané práce, osobního umu a zručnosti a přístupu k práci brigádníka.


Nástup:26.05.2023 - 31.08.2023
Mzda:105 - 120 Kč/hod.
Počet míst:7
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Třebíč
ID inzerátu: 4404808     Vloženo: 25.05.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí